#1 MADEIRA 8 |
|
|
|
|
#1 MADEIRA 5 |
|
|
|
DEER PARK 0 |
|
|
|
|
#1 MADEIRA 2 |
|
|
TAYLOR 7 |
|
|
|
|
TAYLOR 0 |
|
|
|
PURCELL MARIAN 1 |
|
District semifinal |
|
|
#1 MADEIRA 1 |
|
CLARK MONTESSORI 0 |
|
|
|
|
CINCINNATI HILLS CHRISTIAN ACADEMY 0 |
|
|
|
CINCINNATI HILLS CHRISTIAN ACADEMY 1 |
|
|
|
|
NORWOOD 1 |
|
|
ROGER BACON 0 |
|
|
|
|
NORWOOD 5 |
|
|
|
NORWOOD 2 |
|
|
District Final |
|
|
CIN. MADEIRA 4 |
|
|
|
|
|
|
FRANKLIN MONROE 0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#4 PREBLE SHAWNEE 2 |
|
|
#4 PREBLE SHAWNEE 3 |
|
|
|
|
#4 PREBLE SHAWNEE 1 |
|
|
|
BROOKVILLE 1 |
|
District semifinal |
|
|
#2 NORTHWESTERN 0 |
|
CATHOLIC CENTRAL 4 |
|
|
|
|
CATHOLIC CENTRAL 0 |
|
|
|
TWIN VALLEY SOUTH 0 |
|
|
|
|
#2 NORTHWESTERN 3 |
|
|
YELLOW SPRINGS 1 |
|
|
|
|
#2 NORTHWESTERN 3 |
|
|
|
#2 NORTHWESTERN 9 |
|
|
|
11/03 7:00 PM @ Fairborn HS Site / Contact Info Regional semifinal |
|
CIN. MADEIRA 8
VS.
CHILLICOTHE UNIOTO 2
CIN. MADEIRA (1 - 0)
Regional Final
Winner Advances to State Semifinal at 7:00 PM November 10 vs. Region 8 Region Championship
|
|
|
|
|
|
|
Philo District |
|
|
|
|
#1 RIVER VIEW 14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
#1 RIVER VIEW 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
MORGAN 0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
#1 RIVER VIEW 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
BISHOP ROSECRANS 0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
WEST HOLMES 0 |
|
|
|
|
|
MAYSVILLE 0 OTs: 1 |
|
|
|
|
WEST HOLMES 3 |
|
|
District semifinal |
|
|
WEST HOLMES 1 |
|
#1 RIVER VIEW 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
JOHN GLENN 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
JOHN GLENN 0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
#2 HILAND 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
#3 WEST MUSKINGUM 0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
#3 WEST MUSKINGUM 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
#3 WEST MUSKINGUM 1 |
|
|
|
|
|
#4 PHILO 0 |
|
|
|
|
COSHOCTON 0 |
|
District Final |
|
|
|
COSHOCTON 2 |
WARSAW RIVER VIEW 2 OTs: 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
RIDGEWOOD 1 OTs: 2 SO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
RIDGEWOOD 0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
BEAVER 0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
MINERVA 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
MINERVA 2 OTs: 2 SO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
MINERVA 2 |
|
|
|
|
|
CAMBRIDGE 2 |
|
|
|
|
CAMBRIDGE 1 |
|
|
District semifinal |
|
|
CARROLLTON 1 |
|
CATHOLIC CENTRAL 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
EDISON 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
CATHOLIC CENTRAL 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
CATHOLIC CENTRAL 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
CATHOLIC CENTRAL 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ST CLAIRSVILLE 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ST CLAIRSVILLE 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
EAST LIVERPOOL 0 |
|
11/03 7:00 PM @ Zanesville HS Site / Contact Info Regional semifinal |
|
|
|
|
|
|
|
|
Central District |
|
|
|
|
|
#1 BEXLEY 8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
#1 BEXLEY 1 |
|
|
|
TREE OF LIFE CHRISTIAN 3 |
|
|
|
|
|
TREE OF LIFE CHRISTIAN 0 |
|
|
|
|
LONDON 2 |
|
|
|
|
|
|
#1 BEXLEY 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
BISHOP READY 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
BISHOP READY 0 |
|
|
|
COLUMBUS SCHOOL FOR GIRLS 6 |
|
|
|
|
|
COLUMBUS SCHOOL FOR GIRLS 0 |
|
|
|
|
WEST JEFFERSON 0 |
|
|
District semifinal |
|
|
|
#1 BEXLEY 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#5 JONATHAN ALDER 12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
#5 JONATHAN ALDER 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
RIVER VALLEY 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
#5 JONATHAN ALDER 0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
#6 GRANDVIEW HEIGHTS 1 OTs: 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
FAIRBANKS 0 |
|
|
|
FAIRBANKS 10 |
|
|
|
|
|
FAIRBANKS 2 |
|
|
|
|
LIBERTY UNION 0 |
|
|
|
District Final |
|
|
BEXLEY 0 |
|
|
|
|
|
|
|
#2 COLUMBUS ACADEMY 9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
#2 COLUMBUS ACADEMY 4 |
|
|
|
JOHNSTOWN-MONROE 6 |
|
|
|
|
|
JOHNSTOWN-MONROE 0 |
|
|
|
|
MADISON CHRISTIAN 0 |
|
|
|
|
|
|
#2 COLUMBUS ACADEMY 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
#8 WELLINGTON SCHOOL 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
#8 WELLINGTON SCHOOL 1 |
|
|
|
AMANDA-CLEARCREEK 6 |
|
|
|
|
|
AMANDA-CLEARCREEK 2 |
|
|
|
|
MADISON PLAINS 1 |
|
|
District semifinal |
|
|
|
#2 COLUMBUS ACADEMY 0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#3 WORTHINGTON CHRISTIAN 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
#3 WORTHINGTON CHRISTIAN 0 |
|
|
|
LAKEWOOD 3 |
|
|
|
|
|
LAKEWOOD 1 |
|
|
|
|
BUCKEYE VALLEY 1 |
|
|
|
|
|
|
#4 FISHER CATHOLIC 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
#4 FISHER CATHOLIC 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
#4 FISHER CATHOLIC 1 |
|
|
|
#7 BLOOM-CARROLL 9 |
|
|
|
|
|
#7 BLOOM-CARROLL 0 |
|
|
|
|
HEATH 0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
#1 UNIOTO 7 |
|
|
|
#1 UNIOTO 2 |
|
|
|
|
MC CLAIN 0 |
|
|
#1 UNIOTO 1 |
|
|
|
|
MINFORD 0 |
|
|
|
FAIRFIELD UNION 0 |
|
|
District semifinal |
|
FAIRFIELD UNION 1 |
|
#1 UNIOTO 3 |
|
|
|
|
#2 LYNCHBURG-CLAY 13 |
|
|
|
#2 LYNCHBURG-CLAY 2 |
|
|
|
|
WEST UNION 0 |
|
|
#2 LYNCHBURG-CLAY 0 |
|
|
|
|
PEEBLES 6 |
|
|
|
PEEBLES 0 |
|
District Final |
|
|
CHESAPEAKE 0 |
CHILLICOTHE UNIOTO 3 OTs: 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
#1 EASTERN 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#1 EASTERN 1 |
|
|
|
|
FAIRFIELD 0 |
|
|
|
NORTH ADAMS 0 |
|
|
District semifinal |
|
NORTH ADAMS 1 |
|
#1 EASTERN 2 |
|
|
|
|
#2 ZANE TRACE 3 |
|
|
|
#2 ZANE TRACE 0 |
|
|
|
|
ALEXANDER 0 |
|
|
CIRCLEVILLE 0 |
|
|
|
|
CIRCLEVILLE 6 |
|
|
|
CIRCLEVILLE 1 |
|
|
|
|
WASHINGTON 1 |
|