Lakewood District |
|
|
|
|
|
|
ST IGNATIUS 14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
ST IGNATIUS 14 |
|
|
MAPLE HEIGHTS 3 |
|
|
|
|
LINCOLN WEST 2 |
|
|
|
LINCOLN WEST 20 |
|
District semifinal |
|
|
|
ST IGNATIUS 13 |
|
|
|
|
|
|
|
OLMSTED FALLS 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
OLMSTED FALLS 4 |
|
|
GARFIELD HEIGHTS 4 |
|
|
|
|
NORMANDY 1 |
|
|
|
NORMANDY 5 |
|
|
District Final |
|
|
CLEV. ST. IGNATIUS 4 |
|
|
|
|
|
|
NORTH ROYALTON 8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
NORTH ROYALTON 2 |
|
|
BEDFORD 9 |
|
|
|
|
BEDFORD 1 |
|
|
|
MIDPARK 6 |
|
District semifinal |
|
|
|
VALLEY FORGE 0 |
|
|
|
|
|
|
|
VALLEY FORGE 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
VALLEY FORGE 5 |
|
|
LAKEWOOD 12 |
|
|
|
|
LAKEWOOD 0 |
|
|
|
RHODES 2 |
|
|
|
05/29 5:00 PM @ Kent State University Schoonover Stadium Site / Contact Info Regional semifinal |
|
CLEV. ST. IGNATIUS 15
VS.
WHITEHOUSE ANTHONY WAYNE 7
CLEV. ST. IGNATIUS (1 - 0)
Regional Final
Winner Advances to State Semifinal at 4:00 PM June 5 vs. Region 4 - Cincinnati Region Championship
|
Maumee District |
|
|
|
|
|
|
|
|
SYLVANIA SOUTHVIEW 9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
SYLVANIA SOUTHVIEW 15 |
|
|
|
|
START 13 |
|
|
|
START 4 |
|
|
District semifinal |
|
ROGERS 3 |
|
ST FRANCIS DE SALES 8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ST FRANCIS DE SALES 7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
ST FRANCIS DE SALES 16 |
|
|
|
|
WAITE 2 |
|
|
|
WHITMER 3 |
|
District Final |
|
|
WHITMER 4 |
TOL. ST. FRANCIS 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
CLAY 11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
CLAY 0 |
|
|
|
|
SYLVANIA NORTHVIEW 11 |
|
|
|
SYLVANIA NORTHVIEW 2 |
|
|
District semifinal |
|
SCOTT 0 |
|
ST JOHN'S JESUIT 4 |
|
|
|
|
SPRINGFIELD 9 |
|
|
|
SPRINGFIELD 7 |
|
|
|
|
BOWSHER 3 |
|
|
ST JOHN'S JESUIT 8 |
|
|
|
|
WOODWARD 1 |
|
|
|
ST JOHN'S JESUIT 8 |
05/29 5:00 PM @ Carter Park Site / Contact Info Regional semifinal |
|
|
|
ST JOHN'S JESUIT 12 |
|
Strongsville District |
|
|
|
|
|
|
STRONGSVILLE 7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
STRONGSVILLE 11 |
|
|
NORTH RIDGEVILLE 2 |
|
|
|
|
ADMIRAL KING 0 |
|
|
|
ADMIRAL KING 5 |
|
District semifinal |
|
|
|
STRONGSVILLE 2 |
|
|
|
|
|
|
|
ELYRIA 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
ELYRIA 3 |
|
|
AVON LAKE 9 |
|
|
|
|
AVON LAKE 2 |
|
|
|
MIDVIEW 6 |
|
|
District Final |
|
|
STRONGSVILLE 2 |
|
|
|
|
|
|
WESTLAKE 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
SOUTHVIEW 6 |
|
|
SOUTHVIEW 7 |
|
|
|
|
SOUTHVIEW 6 |
|
|
|
BEREA 5 |
|
District semifinal |
|
|
|
NORTH OLMSTED 1 |
|
|
|
|
|
|
|
STEELE 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
NORTH OLMSTED 7 |
|
|
BRUNSWICK 5 |
|
|
|
|
NORTH OLMSTED 5 |
|
|
|
NORTH OLMSTED 9 |
|
|
|
|
|
Bowling Green District |
|
|
|
|
|
|
|
|
ANTHONY WAYNE 9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
ANTHONY WAYNE 10 |
|
|
|
|
BOWLING GREEN 17 |
|
|
|
BOWLING GREEN 1 |
|
|
District semifinal |
|
LIMA SENIOR 0 |
|
ANTHONY WAYNE 10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SANDUSKY 8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
ASHLAND 3 |
|
|
|
|
FREMONT ROSS 1 |
|
|
|
ASHLAND 10 |
|
District Final |
|
|
ASHLAND 10 |
WHITEHOUSE ANTHONY WAYNE 9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
PERRYSBURG 11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
PERRYSBURG 14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
FINDLAY 1 |
|
|
|
District semifinal |
|
|
|
PERRYSBURG 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
MADISON COMPREHENSIVE 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
MARION HARDING 2 |
|
|
|
|
MARION HARDING 10 |
|
|
|
MARION HARDING 3 |
|
|
|
|
MANSFIELD SENIOR 0 |
|