North Robinson District |
|
|
|
|
|
|
BUCKEYE CENTRAL 11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
BUCKEYE CENTRAL 7 |
|
|
LUCAS 7 Innings: 1 |
|
|
|
|
LUCAS 1 |
|
|
|
MANSFIELD CHRISTIAN 6 |
|
District semifinal |
|
|
|
SOUTH CENTRAL 7 |
|
|
|
|
|
|
|
SOUTH CENTRAL 11 Innings: 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
SOUTH CENTRAL 8 |
|
|
ST MARY CENTRAL CATHOLIC 15 |
|
|
|
|
ST MARY CENTRAL CATHOLIC 10 |
|
|
|
ST PAUL 5 |
|
|
District Final |
|
|
CRESTLINE 0 |
|
|
|
|
|
|
CRESTLINE 15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
CRESTLINE 13 |
|
|
COLONEL CRAWFORD 12 |
|
|
|
|
COLONEL CRAWFORD 5 |
|
|
|
ST PETER'S 2 |
|
District semifinal |
|
|
|
CRESTLINE 8 |
|
|
|
|
|
|
|
SENECA EAST 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
SENECA EAST 4 |
|
|
MONROEVILLE 6 |
|
|
|
|
MONROEVILLE 3 |
|
|
|
PLYMOUTH 2 |
|
|
|
05/30 2:00 PM @ Lorain Pipe Yard Site / Contact Info Regional semifinal |
|
NEW MIDDLETOWN SPRINGFIELD 3
VS.
HARTVILLE LAKE CENTER CHRISTIAN 2
NEW MIDDLETOWN SPRINGFIELD (1 - 0)
Regional Final
Winner Advances to State Semifinal at 10:00 AM June 5 vs. Region 15 - Lancaster Region Championship
|
Akron District |
|
|
|
|
|
|
|
|
LAKE CENTER CHRISTIAN SCHOOL 10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
LAKE CENTER CHRISTIAN SCHOOL 8 |
|
|
|
|
MOGADORE 10 |
|
|
|
MOGADORE 0 |
|
|
District semifinal |
|
HERITAGE CHRISTIAN SCHOOL 4 |
|
LAKE CENTER CHRISTIAN SCHOOL 8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
OPEN DOOR CHRISTIAN 2 SO |
|
|
|
|
|
|
|
|
CENTRAL CHRISTIAN 0 |
|
|
|
|
CENTRAL CHRISTIAN 6 |
|
|
|
CENTRAL CHRISTIAN 5 |
|
District Final |
|
|
OBERLIN 0 |
HARTVILLE LAKE CENTER CHRISTIAN 3 Innings: 12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
WINDHAM 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
WINDHAM 2 |
|
|
|
|
EAST CANTON 5 |
|
|
|
DALTON 1 |
|
|
District semifinal |
|
DALTON 7 |
|
MAPLETON 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
MAPLETON 18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
MAPLETON 13 |
|
|
|
|
KINGSWAY CHRISTIAN SCHOOL 2 |
|
|
|
LAKE RIDGE ACADEMY 2 |
05/30 5:00 PM @ Lorain Pipe Yard Site / Contact Info Regional semifinal |
|
|
|
LAKE RIDGE ACADEMY 7 |
|
MC DONALD 14 |
|
|
|
|
MC DONALD 16 |
|
|
|
LORDSTOWN 1 |
|
|
|
|
MC DONALD 1 |
|
|
JOHN F KENNEDY 10 |
|
|
|
|
JOHN F KENNEDY 6 |
|
|
|
YOUNGSTOWN CHRISTIAN SCHOOL 0 |
|
District semifinal |
|
|
|
COLUMBIANA 3 |
|
|
|
|
|
|
|
COLUMBIANA 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
COLUMBIANA 11 |
|
|
LEETONIA 2 |
|
|
|
|
MC KINLEY 2 |
|
|
|
MC KINLEY 4 |
|
|
District Final |
|
|
NEW MIDDLETOWN SPRINGFIELD 12 |
|
|
|
|
|
|
MATHEWS 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
MATHEWS 7 Innings: 1 |
|
|
LOWELLVILLE 11 |
|
|
|
|
LOWELLVILLE 4 |
|
|
|
JACKSON-MILTON 1 |
|
District semifinal |
|
|
|
SPRINGFIELD 5 |
|
|
|
|
|
|
|
SPRINGFIELD 10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
SPRINGFIELD 11 |
|
|
WESTERN RESERVE 10 |
|
|
|
|
WESTERN RESERVE 1 |
|
|
|
SOUTHERN 0 |
|
|
|
|
|
Euclid District |
|
|
|
|
|
|
|
|
GILMOUR ACADEMY 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
GILMOUR ACADEMY 14 |
|
|
|
|
LEDGEMONT 2 |
|
|
|
LEDGEMONT 1 |
|
|
District semifinal |
|
ST PETER CHANEL 1 |
|
GILMOUR ACADEMY 8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
CHALKER 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
CHALKER 1 |
|
|
|
|
BRISTOL 5 |
|
|
|
BADGER 2 |
|
District Final |
|
|
BADGER 15 |
GATES MILLS GILMOUR ACAD. 2 Innings: 12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
FAIRPORT HARDING 17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
FAIRPORT HARDING 7 |
|
|
|
|
NEWBURY 12 |
|
|
|
NEWBURY 1 |
|
|
District semifinal |
|
CORNERSTONE CHRISTIAN 1 |
|
FAIRPORT HARDING 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
MAPLEWOOD 11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
MAPLEWOOD 3 |
|
|
|
|
BLOOMFIELD 0 |
|
|
|
STS JOHN & PAUL 0 |
|
|
|
|
STS JOHN & PAUL 22 |
|