Mason 2 District |
|
|
|
|
|
|
AIKEN 0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
WESTERN BROWN 5 |
|
|
WESTERN BROWN 31 |
|
|
|
|
WESTERN BROWN 7 |
|
|
|
TAFT 1 |
|
District semifinal |
|
|
|
WESTERN BROWN 8 |
|
|
|
|
|
|
|
NORWOOD 0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
CLERMONT NORTHEASTERN 1 |
|
|
BETHEL-TATE 1 |
|
|
|
|
CLERMONT NORTHEASTERN 10 |
|
|
|
CLERMONT NORTHEASTERN 3 |
|
|
District Final |
|
|
MT. ORAB WESTERN BROWN 0 |
|
|
|
|
|
|
VALLEY VIEW 8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
VALLEY VIEW 1 |
|
|
MONROE 9 |
|
|
|
|
MONROE 0 |
|
|
|
STIVERS SCHOOL FOR THE ARTS 1 |
|
District semifinal |
|
|
|
VALLEY VIEW 7 |
|
|
|
|
|
|
|
CLINTON-MASSIE 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
TALAWANDA 0 |
|
|
TALAWANDA 3 |
|
|
|
|
TALAWANDA 3 |
|
|
|
FRANKLIN 2 |
|
|
|
05/28 5:00 PM @ Mason HS Site / Contact Info Regional semifinal |
|
HAMILTON ROSS 1 Innings: 10
VS.
TIPP CITY TIPPECANOE 0 Innings: 10
HAMILTON ROSS (1 - 0)
Regional Final
Winner Advances to State Semifinal at 5:30 PM June 5 vs. Region 7 - Pickerington Region Championship
|
Pickerington 2 District |
|
|
|
|
|
|
|
|
LICKING VALLEY 19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
LICKING VALLEY 11 |
|
|
|
|
HAMILTON TOWNSHIP 7 |
|
|
|
LICKING HEIGHTS 0 |
|
|
District semifinal |
|
LICKING HEIGHTS 8 |
|
LICKING VALLEY 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NEW ALBANY 7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
BUCKEYE VALLEY 1 |
|
|
|
|
OLENTANGY ORANGE 0 |
|
|
|
BUCKEYE VALLEY 8 |
|
District Final |
|
|
BUCKEYE VALLEY 9 |
NEWARK LICKING VALLEY 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
BISHOP HARTLEY 17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
BISHOP HARTLEY 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
EAST 0 |
|
|
|
District semifinal |
|
|
|
BISHOP HARTLEY 0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
CENTENNIAL 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
WHITEHALL-YEARLING 1 |
|
|
|
|
LONDON 1 |
|
|
|
WHITEHALL-YEARLING 5 |
05/28 5:00 PM @ Northmont HS Site / Contact Info Regional semifinal |
|
|
|
WHITEHALL-YEARLING 7 |
|
Mason 3 District |
|
|
|
|
|
|
URBANA 0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
KENTON RIDGE 5 |
|
|
INDIAN LAKE 2 |
|
|
|
|
KENTON RIDGE 1 |
|
|
|
KENTON RIDGE 8 |
|
District semifinal |
|
|
|
KENTON RIDGE 0 |
|
|
|
|
|
|
|
NORTHWESTERN 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
NORTHWESTERN 4 |
|
|
GRAHAM LOCAL 10 |
|
|
|
|
GRAHAM LOCAL 0 |
|
|
|
GREENON 0 |
|
|
District Final |
|
|
HAMILTON ROSS 1 |
|
|
|
|
|
|
WILMINGTON 0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
ROSS 7 |
|
|
ROSS 10 |
|
|
|
|
ROSS 1 |
|
|
|
ARCHBISHOP ALTER 0 |
|
District semifinal |
|
|
|
ROSS 5 |
|
|
|
|
|
|
|
WEST CARROLLTON 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
WEST CARROLLTON 1 |
|
|
EATON 6 |
|
|
|
|
BELLBROOK 2 |
|
|
|
BELLBROOK 9 |
|
|
|
|
|
Mason 1 District |
|
|
|
|
|
|
|
|
NEW RICHMOND 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
NEW RICHMOND 10 |
|
|
|
|
WYOMING 10 |
|
|
|
WYOMING 0 |
|
|
District semifinal |
|
INDIAN HILL 0 |
|
NEW RICHMOND 0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ARCHBISHOP MCNICHOLAS 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
ARCHBISHOP MCNICHOLAS 0 |
|
|
|
|
GOSHEN 15 |
|
|
|
GOSHEN 0 |
|
District Final |
|
|
FINNEYTOWN 0 |
TIPP CITY TIPPECANOE 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SHAWNEE 7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
SHAWNEE 0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
BENJAMIN LOGAN 0 |
|
|
|
District semifinal |
|
|
|
TIPPECANOE 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
TIPPECANOE 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
TIPPECANOE 4 |
|
|
|
|
CARROLL 1 |
|
|
|
BELLEFONTAINE 0 |
|
|
|
|
BELLEFONTAINE 13 |
|