McDermott District |
|
|
|
|
|
|
ADENA 11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
ADENA 2 |
|
|
WEST UNION 2 |
|
|
|
|
NORTH ADAMS 1 |
|
|
|
NORTH ADAMS 11 |
|
District semifinal |
|
|
|
ADENA 3 |
|
|
|
|
|
|
|
WELLSTON 0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ZANE TRACE 0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
ZANE TRACE 4 |
|
|
|
|
|
|
District Final |
|
|
FRANKFORT ADENA 4 |
|
|
|
|
|
|
TRIMBLE 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
BELPRE 3 |
|
|
BELPRE 7 |
|
|
|
|
BELPRE 3 |
|
|
|
RIVER VALLEY 0 |
|
District semifinal |
|
|
|
BELPRE 2 |
|
|
|
|
|
|
|
SOUTH POINT 8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
SOUTH POINT 1 |
|
|
PORTSMOUTH WEST 18 |
|
|
|
|
PORTSMOUTH WEST 2 |
|
|
|
MINFORD 0 |
|
|
|
05/29 5:00 PM @ Lancaster HS Site / Contact Info Regional semifinal |
|
FRANKFORT ADENA 2 Innings: 9
VS.
HEBRON LAKEWOOD 4 Innings: 9
HEBRON LAKEWOOD (1 - 0)
Regional Final
Winner Advances to State Semifinal at 10:00 AM June 5 vs. Region 12 - Fairborn Region Championship
|
Pickerington 1 District |
|
|
|
|
|
|
|
|
LAKEWOOD 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
LAKEWOOD 2 |
|
|
|
|
EAST KNOX 6 |
|
|
|
EAST KNOX 0 |
|
|
District semifinal |
|
WORTHINGTON CHRISTIAN 2 |
|
LAKEWOOD 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
GRANDVIEW HEIGHTS 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
AMANDA-CLEARCREEK 0 |
|
|
|
|
ELGIN 5 |
|
|
|
AMANDA-CLEARCREEK 4 |
|
District Final |
|
|
AMANDA-CLEARCREEK 7 |
HEBRON LAKEWOOD 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
LIBERTY UNION 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
LIBERTY UNION 0 |
|
|
|
|
RIVER VALLEY 2 |
|
|
|
FREDERICKTOWN 0 |
|
|
District semifinal |
|
FREDERICKTOWN 3 |
|
JOHNSTOWN-MONROE 1 |
|
|
|
|
JOHNSTOWN-MONROE 11 |
|
|
|
JOHNSTOWN-MONROE 7 |
|
|
|
|
NORTHMOR 1 |
|
|
JOHNSTOWN-MONROE 3 |
|
|
|
|
BLOOM-CARROLL 8 |
|
|
|
BLOOM-CARROLL 0 |
05/29 2:00 PM @ Lancaster HS Site / Contact Info Regional semifinal |
|
|
|
HEATH 0 |
|
Lucasville District |
|
|
|
|
|
|
UNIOTO 17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
UNIOTO 10 |
|
|
FEDERAL HOCKING 9 |
|
|
|
|
FEDERAL HOCKING 0 |
|
|
|
SOUTHEASTERN 6 |
|
District semifinal |
|
|
|
UNIOTO 3 |
|
|
|
|
|
|
|
ROCK HILL 10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ROCK HILL 0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
PORTSMOUTH 0 |
|
|
|
|
|
|
District Final |
|
|
WHEELERSBURG 2 |
|
|
|
|
|
|
WHEELERSBURG 7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
WHEELERSBURG 9 |
|
|
FAIRLAND 6 |
|
|
|
|
OAK HILL 1 |
|
|
|
OAK HILL 10 |
|
District semifinal |
|
|
|
WHEELERSBURG 4 |
|
|
|
|
|
|
|
PEEBLES 7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
PEEBLES 0 |
|
|
EASTERN 3 |
|
|
|
|
EASTERN 6 |
|
|
|
LYNCHBURG-CLAY 0 |
|
|
|
|
|
Rio Grande District |
|
|
|
|
|
|
|
|
CHESAPEAKE 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
CHESAPEAKE 1 |
|
|
|
|
IRONTON 17 |
|
|
|
IRONTON 2 |
|
|
District semifinal |
|
DAWSON-BRYANT 1 |
|
PIKETON 1 Innings: 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
PIKETON 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
PIKETON 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HUNTINGTON 2 |
|
|
District Final |
|
|
|
PIKETON 0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NORTHWEST 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
NORTHWEST 8 |
|
|
|
|
WESTFALL 14 |
|
|
|
WESTFALL 1 |
|
|
District semifinal |
|
PAINT VALLEY 1 |
|
NORTHWEST 0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
CROOKSVILLE 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
CROOKSVILLE 4 |
|
|
|
|
ALEXANDER 7 |
|
|
|
ALEXANDER 2 |
|
|
|
|
NELSONVILLE-YORK 0 |
|