#1 SHELBY 11 |
|
|
|
|
#1 SHELBY 3 |
|
|
|
#16 PORT CLINTON 1 |
|
|
|
|
#6 CLYDE 12 |
|
|
#6 CLYDE 1 |
|
|
|
|
#6 CLYDE 4 |
|
|
|
#11 HURON 0 |
|
District semifinal |
|
|
#6 CLYDE 0 |
|
#3 BELLEVUE 10 |
|
|
|
|
#3 BELLEVUE 3 |
|
|
|
#14 COLUMBIAN 4 |
|
|
|
|
#3 BELLEVUE 11 |
|
|
#8 MADISON COMPREHENSIVE 10 |
|
|
|
|
#8 MADISON COMPREHENSIVE 1 |
|
|
|
#12 SANDUSKY 1 |
|
|
District Final |
|
LEXINGTON 5 (17 - 9) |
#4 LEXINGTON 8 |
|
|
|
|
#4 LEXINGTON 8 |
|
|
|
#13 UPPER SANDUSKY 1 |
|
|
|
|
#4 LEXINGTON 4 Innings: 11 |
|
|
#5 NORWALK 0 |
|
|
|
|
#9 PERKINS 4 |
|
|
|
#9 PERKINS 8 |
|
District semifinal |
|
|
#4 LEXINGTON 6 |
|
#7 ONTARIO 2 |
|
|
|
|
#10 KENTON 1 |
|
|
|
#10 KENTON 5 |
|
|
|
|
#10 KENTON 3 |
|
|
#2 VERMILION 8 |
|
|
|
|
#2 VERMILION 0 |
|
|
|
#15 FOSTORIA 3 |
|
|
|
05/25 2:00 PM @ Bowling Green Carter Park Site / Contact Info Regional semifinal |
|
LEXINGTON (18 - 9) 0
VS.
MAUMEE (21 - 8) 2
MAUMEE (22 - 8)
Regional Final
Winner Advances to State Semifinal at 7:00 PM June 1 vs. Region 5 - Hudson Region Championship
|
Parma District |
|
|
|
|
|
|
|
|
#1 KEYSTONE 0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#8 BUCKEYE 2 |
|
|
|
|
#8 BUCKEYE 16 Innings: 5 |
|
|
|
#8 BUCKEYE 1 |
|
|
District semifinal |
|
#9 BROOKSIDE 0 |
|
#4 FIRELANDS 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
#4 FIRELANDS 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#4 FIRELANDS 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
#5 BAY 1 |
|
|
District Final |
|
|
|
PARMA PADUA FRANCISCAN 1 (17 - 9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
#2 PADUA FRANCISCAN 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#2 PADUA FRANCISCAN 1 |
|
|
|
|
#7 FAIRVIEW 2 |
|
|
|
#10 ROCKY RIVER 0 |
|
|
District semifinal |
|
#10 ROCKY RIVER 5 |
|
#2 PADUA FRANCISCAN 11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
#3 HOLY NAME 10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#3 HOLY NAME 0 |
|
|
|
|
#6 CLEARVIEW 4 |
|
|
|
#6 CLEARVIEW 3 |
05/25 5:00 PM @ Bowling Green Carter Park Site / Contact Info Regional semifinal |
|
|
|
#11 CLOVERLEAF 0 |
|
Central 1 District |
|
|
|
|
|
|
#1 JONATHAN ALDER 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#1 JONATHAN ALDER 2 |
|
|
#18 LINDEN MC KINLEY 1 |
|
|
|
|
#20 WHITEHALL-YEARLING 3 |
|
|
|
#20 WHITEHALL-YEARLING 9 |
|
District semifinal |
|
|
|
#1 JONATHAN ALDER 7 |
|
|
|
|
|
|
|
#5 BEXLEY 8 Innings: 12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#5 BEXLEY 1 |
|
|
#9 HEATH 4 |
|
|
|
|
#9 HEATH 7 |
|
|
|
#15 LICKING VALLEY 1 |
|
|
District Final |
|
|
PLAIN CITY JONATHAN ALDER 2 (21 - 5) (Rank 10) |
|
|
|
|
|
|
#6 BISHOP WATTERSON 11 Innings: 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#6 BISHOP WATTERSON 2 |
|
|
#12 HAMILTON TOWNSHIP 11 Innings: 5 |
|
|
|
|
#12 HAMILTON TOWNSHIP 1 |
|
|
|
#23 EASTMOOR ACADEMY 0 |
|
District semifinal |
|
|
#6 BISHOP WATTERSON 6 |
|
#7 GRANVILLE 18 Innings: 5 |
|
|
|
|
#7 GRANVILLE 0 Innings: 6 |
|
|
|
#25 INDEPENDENCE 0 |
|
|
|
|
#10 HIGHLAND 1 |
|
|
#24 BEECHCROFT 0 Innings: 5 |
|
|
|
|
#10 HIGHLAND 11 |
|
|
|
#10 HIGHLAND 19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
#1 WAPAKONETA 30 Innings: 5 |
|
|
|
#1 WAPAKONETA 3 |
|
|
|
|
#16 WOODWARD 0 |
|
|
#1 WAPAKONETA 11 Innings: 5 |
|
|
|
|
#9 BATH 3 |
|
|
|
#9 BATH 1 |
|
|
District semifinal |
|
#12 ST MARYS MEMORIAL 0 |
|
#1 WAPAKONETA 3 |
|
|
|
|
#2 CELINA 15 Innings: 5 |
|
|
|
#2 CELINA 7 |
|
|
|
|
#15 ROGERS 0 |
|
|
#2 CELINA 1 |
|
|
|
|
#10 NAPOLEON 3 |
|
|
|
#11 SHAWNEE 3 |
|
District Final |
|
|
#11 SHAWNEE 7 |
MAUMEE 7 (20 - 8) |
|
|
|
|
#3 BOWLING GREEN 5 |
|
|
|
#3 BOWLING GREEN 4 |
|
|
|
|
#14 ELIDA 2 |
|
|
#6 DEFIANCE 3 |
|
|
|
|
#6 DEFIANCE 8 |
|
|
|
#6 DEFIANCE 5 |
|
|
District semifinal |
|
#13 WAUSEON 1 |
|
#7 MAUMEE 5 |
|
|
|
|
#4 CENTRAL CATHOLIC 3 |
|
|
|
#7 MAUMEE 4 |
|
|
|
|
#7 MAUMEE 6 |
|
|
#7 MAUMEE 4 |
|
|
|
|
#5 VAN WERT 0 |
|
|
|
#8 BRYAN 2 |
|
|
|
|
#8 BRYAN 1 |
|