Bowling Green District |
|
|
|
|
|
|
#1 LAKE 12 Innings: 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#1 LAKE 3 |
|
|
#7 GENOA AREA 0 |
|
|
|
|
#10 WOODMORE 2 |
|
|
|
#10 WOODMORE 3 |
|
District semifinal |
|
|
|
#1 LAKE 1 |
|
|
|
|
|
|
|
#4 OTTAWA HILLS 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
#4 OTTAWA HILLS 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#5 GIBSONBURG 1 |
|
|
|
|
|
|
District Final |
|
|
PEMBERVILLE EASTWOOD 5 (20 - 5) |
|
|
|
|
|
|
#2 EASTWOOD 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#2 EASTWOOD 2 |
|
|
#8 OAK HARBOR 3 |
|
|
|
|
#8 OAK HARBOR 0 |
|
|
|
#9 NORTHWOOD 0 |
|
District semifinal |
|
|
|
#2 EASTWOOD 2 |
|
|
|
|
|
|
|
#3 ROSSFORD 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
#3 ROSSFORD 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#6 CARDINAL STRITCH CATHOLIC 1 |
|
|
|
|
|
|
|
05/25 5:00 PM @ Elida MS - Ed Sandy Field Site / Contact Info Regional semifinal |
|
PEMBERVILLE EASTWOOD (21 - 5) 0 Innings: 6
VS.
BELLVILLE CLEAR FORK (17 - 12) 10 Innings: 6
BELLVILLE CLEAR FORK (18 - 12)
Regional Final
Winner Advances to State Semifinal at 10:00 AM June 1 vs. Region 9 - Massillon Region Championship
|
Shelby District |
|
|
|
|
|
|
|
|
#1 SENECA EAST 0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#9 MARGARETTA 7 |
|
|
|
|
#6 CAREY 0 |
|
|
|
#9 MARGARETTA 5 |
|
|
District semifinal |
|
#9 MARGARETTA 1 |
|
#9 MARGARETTA 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
#3 GALION 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#3 GALION 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
#7 WESTERN RESERVE 1 |
|
|
District Final |
|
|
|
BELLVILLE CLEAR FORK 2 (16 - 12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
#2 CLEAR FORK 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#2 CLEAR FORK 10 |
|
|
|
|
#8 BUCYRUS 5 |
|
|
|
#8 BUCYRUS 0 |
|
|
District semifinal |
|
#10 WILLARD 2 |
|
#2 CLEAR FORK 9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
#4 EDISON 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#4 EDISON 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
#5 CRESTVIEW 0 |
|
05/25 2:00 PM @ Elida MS - Ed Sandy Field Site / Contact Info Regional semifinal |
|
|
|
|
|
Defiance District |
|
|
|
|
|
|
#1 FAIRVIEW 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#1 FAIRVIEW 3 |
|
|
#9 MONTPELIER 3 |
|
|
|
|
#10 WAYNE TRACE 1 |
|
|
|
#10 WAYNE TRACE 5 |
|
District semifinal |
|
|
|
#1 FAIRVIEW 2 |
|
|
|
|
|
|
|
#4 TINORA 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
#4 TINORA 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#7 PAULDING 2 |
|
|
|
|
|
|
District Final |
|
|
ARCHBOLD 4 (21 - 6) |
|
|
|
|
|
|
#2 ARCHBOLD 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#2 ARCHBOLD 3 |
|
|
#11 EVERGREEN 4 |
|
|
|
|
#6 OTSEGO 0 |
|
|
|
#6 OTSEGO 5 |
|
District semifinal |
|
|
|
#2 ARCHBOLD 10 |
|
|
|
|
|
|
|
#3 SWANTON 9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#3 SWANTON 2 |
|
|
#5 DELTA 2 |
|
|
|
|
#5 DELTA 8 |
|
|
|
#8 LIBERTY CENTER 1 |
|
|
|
|
|
Elida District |
|
|
|
|
|
|
|
|
#1 OTTAWA-GLANDORF 10 Innings: 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#1 OTTAWA-GLANDORF 2 |
|
|
|
|
#7 ALLEN EAST 7 |
|
|
|
#7 ALLEN EAST 0 |
|
|
District semifinal |
|
#9 RIVERDALE 1 |
|
#1 OTTAWA-GLANDORF 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
#5 SPENCERVILLE 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#5 SPENCERVILLE 0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
#6 LIBERTY-BENTON 2 |
|
|
District Final |
|
|
|
OTTAWA-GLANDORF 0 (19 - 8) (Rank 11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
#2 COLDWATER 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#2 COLDWATER 2 |
|
|
|
|
#8 ELMWOOD 1 |
|
|
|
#8 ELMWOOD 0 |
|
|
District semifinal |
|
#11 BLUFFTON 0 |
|
#2 COLDWATER 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
#3 JEFFERSON 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#4 LIMA CENTRAL CATHOLIC 0 |
|
|
|
|
#4 LIMA CENTRAL CATHOLIC 5 |
|
|
|
#4 LIMA CENTRAL CATHOLIC 9 |
|
|
|
|
#10 VAN BUREN 4 |
|