Galion District |
|
|
|
|
|
|
#1 NEW LONDON 10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#1 NEW LONDON 3 |
|
|
#9 SOUTH CENTRAL 10 |
|
|
|
|
#9 SOUTH CENTRAL 6 |
|
|
|
#11 ST PETER'S 0 |
|
District semifinal |
|
|
#1 NEW LONDON 8 |
|
#6 CRESTLINE 3 |
|
|
|
|
#7 WYNFORD 14 |
|
|
|
#7 WYNFORD 8 |
|
|
|
|
#7 WYNFORD 1 |
|
|
#4 RIDGEMONT 11 |
|
|
|
|
#4 RIDGEMONT 6 |
|
|
|
#13 MANSFIELD CHRISTIAN 0 |
|
|
District Final |
|
|
NEW LONDON 1 (19 - 7) |
|
|
|
|
|
|
#3 PLYMOUTH 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#3 PLYMOUTH 4 |
|
|
#5 COLONEL CRAWFORD 4 |
|
|
|
|
#5 COLONEL CRAWFORD 3 |
|
|
|
#12 LUCAS 3 |
|
District semifinal |
|
|
|
#2 ST PAUL 2 |
|
|
|
|
|
|
|
#2 ST PAUL 10 Innings: 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#2 ST PAUL 5 |
|
|
#8 BUCKEYE CENTRAL 4 |
|
|
|
|
#8 BUCKEYE CENTRAL 0 |
|
|
|
#10 MONROEVILLE 1 |
|
|
|
05/26 2:00 PM @ Patrick Henry H.S. Site / Contact Info Regional semifinal |
|
MINSTER (22 - 7) (Rank 8) 3
VS.
LEIPSIC (24 - 3) (Rank 13) 1
MINSTER (23 - 7) (Rank 8)
Regional Final
Winner Advances to State Semifinal at 10:00 AM June 2 vs. Region 15 - Lancaster Region Championship
|
Bryan District |
|
|
|
|
|
|
|
|
#1 STRYKER 10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#1 STRYKER 0 |
|
|
|
|
#10 PETTISVILLE 11 Innings: 5 |
|
|
|
#10 PETTISVILLE 2 |
|
|
District semifinal |
|
#11 NORTH CENTRAL 1 |
|
#3 AYERSVILLE 2 |
|
|
|
|
#3 AYERSVILLE 3 |
|
|
|
#3 AYERSVILLE 5 |
|
|
|
|
#14 FAYETTE 0 |
|
|
#3 AYERSVILLE 2 |
|
|
|
|
#8 ANTWERP 3 |
|
|
|
#9 TOLEDO CHRISTIAN 4 |
|
District Final |
|
|
#9 TOLEDO CHRISTIAN 9 |
EDON 2 (13 - 10 - 1) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
#2 EDGERTON 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#6 HICKSVILLE 4 |
|
|
|
|
#6 HICKSVILLE 20 Innings: 5 |
|
|
|
#6 HICKSVILLE 6 |
|
|
District semifinal |
|
#13 EMMANUEL CHRISTIAN SCHOOL 0 |
|
#7 EDON 6 |
|
|
|
|
#4 PATRICK HENRY 10 Innings: 5 |
|
|
|
#4 PATRICK HENRY 6 |
|
|
|
|
#12 HOLGATE 0 |
|
|
#7 EDON 11 |
|
|
|
|
#5 HILLTOP 0 |
|
|
|
#7 EDON 8 |
05/26 5:00 PM @ Patrick Henry H.S. Site / Contact Info Regional semifinal |
|
|
|
#7 EDON 3 |
|
Coldwater District |
|
|
|
|
|
|
#1 FORT RECOVERY 12 Innings: 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#1 FORT RECOVERY 3 Innings: 6 |
|
|
#9 PERRY 8 |
|
|
|
|
#9 PERRY 0 |
|
|
|
#13 TEMPLE CHRISTIAN 7 |
|
District semifinal |
|
|
#5 PARKWAY 1 Innings: 5 |
|
#4 CRESTVIEW 5 |
|
|
|
|
#4 CRESTVIEW 8 Innings: 9 |
|
|
|
#10 LINCOLNVIEW 1 |
|
|
|
|
#5 PARKWAY 14 |
|
|
#5 PARKWAY 1 |
|
|
|
|
#5 PARKWAY 9 |
|
|
|
#11 UPPER SCIOTO VALLEY 0 |
|
|
District Final |
|
|
MINSTER 6 (21 - 7) (Rank 8) |
|
|
|
|
|
|
#2 ST JOHN'S 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#2 ST JOHN'S 0 |
|
|
#7 NEW BREMEN 6 |
|
|
|
|
#7 NEW BREMEN 0 |
|
|
|
#8 MARION LOCAL 4 |
|
District semifinal |
|
|
#3 MINSTER 12 |
|
#3 MINSTER 14 Innings: 5 |
|
|
|
|
#3 MINSTER 1 |
|
|
|
#14 WAYNESFIELD-GOSHEN 0 |
|
|
|
|
#3 MINSTER 2 |
|
|
#12 NEW KNOXVILLE 1 |
|
|
|
|
#6 ST HENRY 0 |
|
|
|
#6 ST HENRY 7 |
|
|
|
|
|
Ottawa-Glandorf District |
|
|
|
|
|
|
|
|
#1 MC COMB 8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#1 MC COMB 4 |
|
|
|
|
#8 HARDIN NORTHERN 1 |
|
|
|
#9 PANDORA-GILBOA 0 |
|
|
District semifinal |
|
#9 PANDORA-GILBOA 6 |
|
#4 KALIDA 2 |
|
|
|
|
#4 KALIDA 12 Innings: 5 |
|
|
|
#4 KALIDA 3 |
|
|
|
|
#13 CORY-RAWSON 0 |
|
|
#4 KALIDA 5 |
|
|
|
|
#5 COLUMBUS GROVE 1 |
|
|
|
#10 OTTOVILLE 2 |
|
District Final |
|
|
#10 OTTOVILLE 2 |
LEIPSIC 8 (23 - 3) (Rank 13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
#2 LEIPSIC 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#2 LEIPSIC 6 |
|
|
|
|
#7 FORT JENNINGS 5 |
|
|
|
#7 FORT JENNINGS 1 |
|
|
District semifinal |
|
#11 ADA 0 |
|
#2 LEIPSIC 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
#3 MILLER CITY 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#3 MILLER CITY 4 |
|
|
|
|
#6 ARLINGTON 6 |
|
|
|
#12 CONTINENTAL 0 |
|
|
|
|
#12 CONTINENTAL 7 |
|