Napoleon District |
|
|
|
|
|
|
864 - LIBERTY CENTER (LIBERTY CENTER) 0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
ARCHBOLD 3 |
|
|
ARCHBOLD 3 |
|
|
|
|
ARCHBOLD 25-12, 25-9, 25-16 3 |
|
|
|
SWANTON 25-15, 25-11, 25-17 0 |
|
District semifinal |
|
|
|
ARCHBOLD 3 |
|
|
|
|
|
|
|
COLDWATER 0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
FORT RECOVERY 25-23, 25-22, 18-25, 25-19 1 |
|
|
FORT RECOVERY 3 |
|
|
|
|
FORT RECOVERY 25-20, 25-20, 25-22 3 |
|
|
|
LIMA CENTRAL CATHOLIC 0 |
|
|
District Final |
|
|
ARCHBOLD 25-17, 18-25, 26-24, 25-16 3 |
|
|
|
|
|
|
PARKWAY 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
PARKWAY 3 |
|
|
FAIRVIEW 3 |
|
|
|
|
FAIRVIEW 25-9, 25-14, 25-12 0 |
|
|
|
PAULDING 1 |
|
District semifinal |
|
|
|
PARKWAY 22-25, 25-12, 25-19, 25-15 1 |
|
|
|
|
|
|
|
466 - DELTA (DELTA) 0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
EVERGREEN 25-20, 25-19, 25-17 0 |
|
|
EVERGREEN 3 |
|
|
|
|
EVERGREEN 25-23, 25-16, 26-24 3 |
|
|
|
TINORA 25-19, 25-18, 25-17 0 |
|
|
|
11/04 6:00 PM @ Liberty-Benton HS Site / Contact Info Regional semifinal |
|
ARCHBOLD 2
VS.
HURON 26-24, 26-28, 25-19, 21-25, 15-9 3
HURON (1 - 0)
Regional Final
Winner Advances to State Semifinal at 2:00 PM November 13 vs. Wilmington - Region 12 Region Championship
|
Willard District |
|
|
|
|
|
|
|
|
746 - HURON (HURON) 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
HURON 3 |
|
|
|
|
WESTERN RESERVE 0 |
|
|
|
WOODMORE 25-9, 25-13, 25-12 0 |
|
|
District semifinal |
|
WOODMORE 25-16, 25-20, 27-25 3 |
|
746 - HURON (HURON) 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
290 - BUCYRUS (BUCYRUS) 0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
378 - CLEAR FORK (BELLVILLE) 25-11, 25-11, 25-13 0 |
|
|
|
|
CLEAR FORK 3 |
|
|
|
CLEAR FORK 25-13, 25-15, 26-24 3 |
|
District Final |
|
|
CRESTVIEW 25-15, 25-14, 25-18 0 |
HURON 18-25, 25-11, 25-22, 25-12 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
950 - MARGARETTA (CASTALIA) 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
MARGARETTA 3 |
|
|
|
|
GIBSONBURG 3 |
|
|
|
GIBSONBURG 25-19, 25-22, 26-24 0 |
|
|
District semifinal |
|
PORT CLINTON 25-17, 25-8, 25-10 0 |
|
MARGARETTA 25-10, 25-23, 25-19 0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NEW LONDON 0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1400 - SENECA EAST (ATTICA) 25-18, 25-22, 25-18 0 |
|
|
|
|
SENECA EAST 3 |
|
|
|
SENECA EAST 25-9, 25-20, 25-19 3 |
11/04 7:30 PM @ Liberty-Benton HS Site / Contact Info Regional semifinal |
|
|
|
ONTARIO 25-11, 25-3, 25-4 0 |
|
Perrysburg District |
|
|
|
|
|
|
834 - LAKOTA (KANSAS) 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
LAKOTA 3 |
|
|
FOSTORIA 0 |
|
|
|
|
LIBERTY-BENTON 25-17, 25-12, 23-25, 22-25, 16-14 2 |
|
|
|
LIBERTY-BENTON 26-24, 30-28, 25-20 3 |
|
District semifinal |
|
|
|
LAKOTA 0 |
|
|
|
|
|
|
|
CARDINAL STRITCH 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
820 - LAKE (MILLBURY) 25-20, 25-18, 25-8 0 |
|
|
LAKE 3 |
|
|
|
|
LAKE 20-25, 23-25, 26-24, 25-19, 16-14 3 |
|
|
|
OTTAWA HILLS 25-8, 25-7, 25-6 0 |
|
|
District Final |
|
|
TONTOGANY OTSEGO 1 |
|
|
|
|
|
|
1212 - OTSEGO (TONTOGANY) 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
OTSEGO 3 |
|
|
PATRICK HENRY 3 |
|
|
|
|
PATRICK HENRY 23-25, 25-13, 25-18, 25-19 1 |
|
|
|
ELMWOOD 25-12, 25-15, 25-15 0 |
|
District semifinal |
|
|
|
OTSEGO 25-16, 25-21, 25-22 3 |
|
|
|
|
|
|
|
GENOA AREA 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
636 - GENOA AREA (GENOA) 25-23, 25-11, 25-19 0 |
|
|
NORTHWOOD 0 |
|
|
|
|
ROSSFORD 25-20, 25-15, 25-19 0 |
|
|
|
ROSSFORD 25-18, 26-24, 25-23 3 |
|
|
|
|
|
Pickerington 1 District |
|
|
|
|
|
|
|
|
1260 - PLEASANT (MARION) 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
PLEASANT 1 |
|
|
|
|
MADISON PLAINS 2 |
|
|
|
NORTHRIDGE 10-25, 25-15, 21-25, 25-8, 15-10 2 |
|
|
District semifinal |
|
NORTHRIDGE 23-25, 25-22, 23-25, 25-10, 15-9 3 |
|
ELGIN 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ELGIN 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
ELGIN 29-27, 25-14, 23-25, 25-13 3 |
|
|
|
|
LONDON 3 |
|
|
|
LONDON 25-23, 25-13, 25-20 0 |
|
District Final |
|
|
GRANDVIEW HEIGHTS 1 |
MARION ELGIN 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
BISHOP READY 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
BISHOP READY 3 |
|
|
|
|
CARDINGTON-LINCOLN 0 |
|
|
|
NORTH UNION 25-6, 25-20, 25-17 0 |
|
|
District semifinal |
|
NORTH UNION 3 |
|
BISHOP READY 25-19, 28-26, 19-25, 25-20 1 |
|
|
|
|
AMANDA-CLEARCREEK 3 |
|
|
|
AMANDA-CLEARCREEK 3 |
|
|
|
|
RIVER VALLEY 25-19, 25-20, 25-23 0 |
|
|
AMANDA-CLEARCREEK 22-25, 25-13, 25-15, 25-15 1 |
|
|
|
|
EAST KNOX 3 |
|
|
|
EAST KNOX 25-22, 25-23, 25-15 0 |
|
|
|
|
LIBERTY UNION 25-15, 25-23, 25-17 0 |
|