Brunswick District |
|
|
|
|
|
|
STRONGSVILLE 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
STRONGSVILLE 2 |
|
|
FIRESTONE 2 SO |
|
|
|
|
FIRESTONE 0 |
|
|
|
CLOVERLEAF 1 |
|
District semifinal |
|
|
|
STRONGSVILLE 3 |
|
|
|
|
|
|
|
COPLEY 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
COPLEY 1 |
|
|
BRUNSWICK 3 |
|
|
|
|
BRUNSWICK 1 |
|
|
|
NORDONIA 0 |
|
|
District Final |
|
|
STRONGSVILLE 3 |
|
|
|
|
|
|
NORTH ROYALTON 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
NORTH ROYALTON 2 |
|
|
WADSWORTH 4 |
|
|
|
|
WADSWORTH 0 |
|
|
|
WOOSTER 0 |
|
District semifinal |
|
|
|
NORTH ROYALTON 2 |
|
|
|
|
|
|
|
BRECKSVILLE-BROADVIEW HTS 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
BRECKSVILLE-BROADVIEW HTS 1 |
|
|
MEDINA 6 |
|
|
|
|
MEDINA 0 |
|
|
|
MIDVIEW 0 |
|
|
|
11/03 7:00 PM @ Bay High School Site / Contact Info Regional semifinal |
|
STRONGSVILLE 2 OTs: 1
VS.
TOL. ST. JOHN'S JESUIT 1 OTs: 1
STRONGSVILLE (1 - 0)
Regional Final
Winner Advances to State Semifinal at 7:00 PM November 10 vs. Region 1 Region Championship
|
Sylvania District |
|
|
|
|
|
|
|
|
ST FRANCIS DE SALES 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
ST FRANCIS DE SALES 2 OTs: 2 |
|
|
|
|
SPRINGFIELD 4 |
|
|
|
SPRINGFIELD 0 |
|
|
District semifinal |
|
START 2 |
|
ST FRANCIS DE SALES 0 OTs: 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SYLVANIA NORTHVIEW 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
SYLVANIA NORTHVIEW 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
CLAY 1 |
|
|
District Final |
|
|
|
TOL. ST. JOHN'S JESUIT 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
WHITMER 0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
ST JOHN'S JESUIT 2 |
|
|
|
|
ST JOHN'S JESUIT 10 |
|
|
|
ST JOHN'S JESUIT 7 |
|
|
District semifinal |
|
WAITE 0 |
|
ST JOHN'S JESUIT 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SYLVANIA SOUTHVIEW 4 OTs: 2 SO |
|
|
|
|
|
|
|
|
SYLVANIA SOUTHVIEW 0 |
|
|
|
|
CENTRAL CATHOLIC 2 |
|
|
|
CENTRAL CATHOLIC 2 |
11/03 7:00 PM @ Tol. Central Catholic HS Site / Contact Info Regional semifinal |
|
|
|
BOWSHER 0 |
|
Rocky River District |
|
|
|
|
|
|
LAKEWOOD 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
LAKEWOOD 1 |
|
|
NORTH RIDGEVILLE 5 |
|
|
|
|
NORTH RIDGEVILLE 0 |
|
|
|
ELYRIA 1 |
|
District semifinal |
|
|
|
NORTH OLMSTED 2 |
|
|
|
|
|
|
|
NORTH OLMSTED 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
NORTH OLMSTED 3 |
|
|
OLMSTED FALLS 0 |
|
|
|
|
MIDPARK 1 |
|
|
|
MIDPARK 1 |
|
|
District Final |
|
|
NORTH OLMSTED 0 |
|
|
|
|
|
|
WESTLAKE 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
WESTLAKE 3 |
|
|
AVON LAKE 12 |
|
|
|
|
AVON LAKE 0 |
|
|
|
ADMIRAL KING 1 |
|
District semifinal |
|
|
|
WESTLAKE 0 |
|
|
|
|
|
|
|
STEELE 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
BEREA 0 |
|
|
BEREA 5 |
|
|
|
|
BEREA 3 |
|
|
|
SOUTHVIEW 0 |
|
|
|
|
|
Lexington District |
|
|
|
|
|
|
|
|
1248 - PERRYSBURG (PERRYSBURG) 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
PERRYSBURG 1 OTs: 2 SO |
|
|
|
|
BOWLING GREEN 2 |
|
|
|
BOWLING GREEN 0 |
|
|
District semifinal |
|
LIMA SENIOR 0 |
|
ANTHONY WAYNE 7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
124 - ANTHONY WAYNE (WHITEHOUSE) 1 OTs: 2 SO |
|
|
|
|
|
|
|
|
ANTHONY WAYNE 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
FINDLAY 0 |
|
|
District Final |
|
|
|
WHITEHOUSE ANTHONY WAYNE 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
FREMONT ROSS 0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
MANSFIELD SENIOR 1 OTs: 2 SO |
|
|
|
|
MARION HARDING 0 |
|
|
|
MANSFIELD SENIOR 4 |
|
|
District semifinal |
|
MANSFIELD SENIOR 5 |
|
ASHLAND 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SANDUSKY 0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
ASHLAND 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ASHLAND 7 |
|
|
|
|
|
|
|