Fostoria District |
|
|
|
|
|
|
#3 CAREY 43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#6 NEW RIEGEL 30 |
|
|
#6 NEW RIEGEL 40 |
|
|
|
|
#6 NEW RIEGEL 44 |
|
|
|
#12 VANLUE 24 |
|
District semifinal |
|
|
|
#2 ARCADIA 48 |
|
|
|
|
|
|
|
#2 ARCADIA 58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#2 ARCADIA 51 |
|
|
#8 TOLEDO CHRISTIAN 33 |
|
|
|
|
#8 TOLEDO CHRISTIAN 23 |
|
|
|
#11 EMMANUEL CHRISTIAN SCHOOL 24 |
|
|
District Final |
|
|
OLD FORT 51 (23 - 3) |
|
|
|
|
|
|
#5 CARDINAL STRITCH CATHOLIC 44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#4 ST JOSEPH CENTRAL CATHOLIC 46 |
|
|
#4 ST JOSEPH CENTRAL CATHOLIC 63 |
|
|
|
|
#4 ST JOSEPH CENTRAL CATHOLIC 64 |
|
|
|
#7 HOPEWELL-LOUDON 48 |
|
District semifinal |
|
|
#1 OLD FORT 65 |
|
#9 ST WENDELIN 45 |
|
|
|
|
#9 ST WENDELIN 23 |
|
|
|
#10 MAUMEE VALLEY COUNTRY DAY 37 |
|
|
|
|
#1 OLD FORT 60 |
|
|
#13 LAKOTA 29 |
|
|
|
|
#1 OLD FORT 45 |
|
|
|
#1 OLD FORT 73 |
|
|
|
03/09 6:15 PM @ Elida HS Site / Contact Info Regional semifinal |
|
OLD FORT (24 - 3) 42
VS.
OTTOVILLE (23 - 3) (Rank 7) 59
OTTOVILLE (24 - 3) (Rank 7)
Regional Final
Winner Advances to State Semifinal at 8:00 PM March 16 vs. Region 13 - Massillon Region Championship
|
Ottawa District |
|
|
|
|
|
|
|
|
#1 OTTOVILLE 61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#1 OTTOVILLE 46 |
|
|
|
|
#11 FORT JENNINGS 42 OTs: 1 |
|
|
|
#12 CONTINENTAL 19 |
|
|
District semifinal |
|
#12 CONTINENTAL 47 |
|
#1 OTTOVILLE 45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
#4 LEIPSIC 59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#4 LEIPSIC 25 |
|
|
|
|
#8 MC COMB 40 |
|
|
|
#8 MC COMB 46 |
|
District Final |
|
|
#9 ST JOHN'S 36 |
OTTOVILLE 52 (22 - 3) (Rank 7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
#10 MILLER CITY 35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#2 ARLINGTON 82 |
|
|
|
|
#2 ARLINGTON 97 |
|
|
|
#2 ARLINGTON 75 |
|
|
District semifinal |
|
#13 CORY-RAWSON 20 |
|
#2 ARLINGTON 34 |
|
|
|
|
#5 PANDORA-GILBOA 44 |
|
|
|
#6 NORTH BALTIMORE 67 |
|
|
|
|
#6 NORTH BALTIMORE 46 |
|
|
#6 NORTH BALTIMORE 66 |
|
|
|
|
#3 WAYNE TRACE 54 |
|
|
|
#3 WAYNE TRACE 46 |
03/09 8:00 PM @ Elida HS Site / Contact Info Regional semifinal |
|
|
|
#7 KALIDA 42 |
|
Archbold District |
|
|
|
|
|
|
#1 STRYKER 63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#1 STRYKER 29 |
|
|
#8 NORTH CENTRAL 34 |
|
|
|
|
#11 EDGERTON 53 |
|
|
|
#11 EDGERTON 49 |
|
District semifinal |
|
|
|
#1 STRYKER 39 |
|
|
|
|
|
|
|
#3 ANTWERP 34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#3 ANTWERP 20 |
|
|
#12 EDON 35 |
|
|
|
|
#5 HOLGATE 26 |
|
|
|
#5 HOLGATE 54 |
|
|
District Final |
|
|
HICKSVILLE 33 (20 - 6) |
|
|
|
|
|
|
#2 PETTISVILLE 34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#2 PETTISVILLE 39 |
|
|
#7 AYERSVILLE 50 |
|
|
|
|
#7 AYERSVILLE 22 |
|
|
|
#9 MONTPELIER 28 |
|
District semifinal |
|
|
#4 HICKSVILLE 44 |
|
#10 HILLTOP 29 |
|
|
|
|
#6 FAIRVIEW 17 |
|
|
|
#6 FAIRVIEW 48 |
|
|
|
|
#4 HICKSVILLE 43 |
|
|
#4 HICKSVILLE 47 |
|
|
|
|
#4 HICKSVILLE 33 |
|
|
|
#13 FAYETTE 31 |
|
|
|
|
|
Attica District |
|
|
|
|
|
|
|
|
#2 BUCKEYE CENTRAL 82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#2 BUCKEYE CENTRAL 78 |
|
|
|
|
#5 ST MARY CENTRAL CATHOLIC 49 |
|
|
|
#5 ST MARY CENTRAL CATHOLIC 35 |
|
|
District semifinal |
|
#11 PLYMOUTH 31 |
|
#2 BUCKEYE CENTRAL 70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
#4 DANBURY 37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#4 DANBURY 37 |
|
|
|
|
#9 MANSFIELD CHRISTIAN 41 |
|
|
|
#10 CALVERT 26 |
|
District Final |
|
|
#10 CALVERT 42 |
NEW WASHINGTON BUCKEYE CENTRAL 36 (21 - 4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
#1 ST PAUL 37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#1 ST PAUL 40 |
|
|
|
|
#7 LUCAS 35 |
|
|
|
#8 MONROEVILLE 35 |
|
|
District semifinal |
|
#8 MONROEVILLE 39 |
|
#1 ST PAUL 64 |
|
|
|
|
#12 SOUTH CENTRAL 41 |
|
|
|
#6 ST PETER'S 52 |
|
|
|
|
#6 ST PETER'S 58 |
|
|
#6 ST PETER'S 30 |
|
|
|
|
#3 NEW LONDON 61 |
|
|
|
#3 NEW LONDON 36 |
|
|
|
|
#13 CRESTLINE 26 |
|