Elyria District |
|
|
|
|
|
|
#1 ROCKY RIVER 8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#1 ROCKY RIVER 1 SO |
|
|
#8 KEYSTONE 2 |
|
|
|
|
#9 LUTHERAN WEST 0 |
|
|
|
#9 LUTHERAN WEST 3 |
|
District semifinal |
|
|
|
#4 BAY 5 |
|
|
|
|
|
|
|
#4 BAY 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#4 BAY 2 |
|
|
#5 FAIRVIEW 6 |
|
|
|
|
#5 FAIRVIEW 0 |
|
|
|
#12 HORIZON SCIENCE ACADEMY 1 |
|
|
District Final |
|
|
BAY VILLAGE BAY 4 (12 - 4 - 1) |
|
|
|
|
|
|
#2 BUCKEYE 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#2 BUCKEYE 2 |
|
|
#7 PADUA FRANCISCAN 1 OTs: 1 |
|
|
|
|
#10 HOLY NAME 2 |
|
|
|
#10 HOLY NAME 2 |
|
District semifinal |
|
|
|
#2 BUCKEYE 0 |
|
|
|
|
|
|
|
#3 BROOKSIDE 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#3 BROOKSIDE 1 |
|
|
#6 FIRELANDS 8 |
|
|
|
|
#6 FIRELANDS 0 |
|
|
|
#11 ST MARTIN de PORRES 1 |
|
|
|
11/01 7:00 PM @ Strongsville HS Site / Contact Info Regional semifinal |
|
BAY VILLAGE BAY (13 - 4 - 1) 1
VS.
ELIDA (19 - 1) (Rank 7) 0
BAY VILLAGE BAY (14 - 4 - 1)
Regional Final
Winner Advances to State Semifinal at 7:00 PM November 8 vs. Region 5 Region Championship
|
Elida District |
|
|
|
|
|
|
|
|
#2 KENTON 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#2 KENTON 2 |
|
|
|
|
#6 CELINA 5 |
|
|
|
#6 CELINA 0 |
|
|
District semifinal |
|
#9 NAPOLEON 2 |
|
#2 KENTON 0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
#4 SHAWNEE 9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#4 SHAWNEE 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
#10 UPPER SANDUSKY 0 |
|
|
District Final |
|
|
|
ELIDA 3 (18 - 1) (Rank 7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
#1 ELIDA 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#1 ELIDA 7 |
|
|
|
|
#7 DEFIANCE 2 |
|
|
|
#7 DEFIANCE 0 |
|
|
District semifinal |
|
#8 BATH 1 |
|
#1 ELIDA 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
#5 WAPAKONETA 0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#3 ST MARYS MEMORIAL 2 |
|
|
|
|
#3 ST MARYS MEMORIAL 6 |
|
|
|
#3 ST MARYS MEMORIAL 2 |
11/01 8:00 PM @ Findlay HS Site / Contact Info Regional semifinal |
|
|
|
#11 VAN WERT 1 |
|
Clyde District |
|
|
|
|
|
|
#1 VERMILION 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#1 VERMILION 2 |
|
|
#6 NORWALK 2 |
|
|
|
|
#6 NORWALK 1 |
|
|
|
#9 MANSFIELD SENIOR 0 |
|
District semifinal |
|
|
|
#3 ONTARIO 2 OTs: 1 |
|
|
|
|
|
|
|
#3 ONTARIO 9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
#3 ONTARIO 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#8 CLEAR FORK 0 |
|
|
|
|
|
|
District Final |
|
|
ONTARIO 2 (15 - 2 - 2) |
|
|
|
|
|
|
#7 CLYDE 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#2 LEXINGTON 4 |
|
|
#2 LEXINGTON 9 |
|
|
|
|
#2 LEXINGTON 8 |
|
|
|
#10 GALION 0 |
|
District semifinal |
|
|
|
#2 LEXINGTON 1 |
|
|
|
|
|
|
|
#4 EDISON 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
#4 EDISON 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#5 HURON 0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lake District |
|
|
|
|
|
|
|
|
#1 SANDUSKY 1 SO |
|
|
|
|
|
|
|
|
#1 SANDUSKY 2 OTs: 1 |
|
|
|
|
#7 SCOTT 0 |
|
|
|
#6 CENTRAL CATHOLIC 0 |
|
|
District semifinal |
|
#6 CENTRAL CATHOLIC 6 |
|
#1 SANDUSKY 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
#4 OTSEGO 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#5 BRYAN 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
#5 BRYAN 4 |
|
|
District Final |
|
|
|
SANDUSKY 0 (13 - 5 - 1) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
#8 PORT CLINTON 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#3 BOWLING GREEN 0 |
|
|
|
|
#3 BOWLING GREEN 6 |
|
|
|
#3 BOWLING GREEN 3 |
|
|
District semifinal |
|
#10 WAUSEON 0 |
|
#2 MAUMEE 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
#9 PERKINS 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
#2 MAUMEE 1 |
|
|
|
|
#2 MAUMEE 8 |
|
|
|
#2 MAUMEE 8 |
|
|
|
|
#11 SWANTON 1 |
|