Printable PDF    Site Manager and Media Contact
2018 OHSAA Girls Basketball Tournament - Division I, Region 4 - Kettering


Princeton 4 District
 
       
         
  #28    WINTON WOODS     37      
         
  02/22 - 6:00 PM @ Lakota East HS
Site / Contact Info
#4    WALNUT HILLS      
#4    WALNUT HILLS     71        
02/17 - 1:00 PM @ Lakota East HS
Site / Contact Info
#4   WALNUT HILLS     75      
#29   HARRISON     25   District semifinal    
    02/27 - 6:00 PM @ Lakota East HS
Site / Contact Info
 
 
 
#12    MOTHER OF MERCY     40        
02/17 - 2:30 PM @ Lakota East HS
Site / Contact Info
#11    SYCAMORE     37      
#11   SYCAMORE     46        
  02/22 - 7:30 PM @ Lakota East HS
Site / Contact Info
#11   SYCAMORE      
#8    PRINCETON     43        
02/17 - 4:00 PM @ Lakota East HS
Site / Contact Info
#16   KINGS     25      
#16   KINGS     47     District Final  
      03/03 - TBA
 @ Princeton HS
Site / Contact Info
 Winner  
         
  #6    LOVELAND     52      
         
  02/22 - 6:00 PM @ Sycamore HS
Site / Contact Info
#7    WEST CLERMONT      
#17    HAMILTON     34        
02/17 - 5:00 PM @ Sycamore HS
Site / Contact Info
#7   WEST CLERMONT     79      
#7   WEST CLERMONT     72   District semifinal    
    02/27 - 7:30 PM @ Sycamore HS
Site / Contact Info
 
 
 
         
  #5    MCAULEY     45      
         
  02/22 - 7:30 PM @ Sycamore HS
Site / Contact Info
#5   MCAULEY      
#22    TALAWANDA     47        
02/17 - 7:00 PM @ Sycamore HS
Site / Contact Info
#9   WILMINGTON     37      
#9   WILMINGTON     65       03/07 6:15 PM
@ Kettering Fairmont HS
Site / Contact Info
Regional semifinal

 
Team 1

03/10 7:00 PM
@ Kettering Fairmont HS
Site / Contact Info
VS.

Team 2


Regional Final

       

Princeton 3 District
 
         
      #21    WESTERN BROWN     33  
         
    #14    URSULINE ACADEMY   02/21 - 6:00 PM @ Lakota East HS
Site / Contact Info
 
        #13    TURPIN     21
      #14   URSULINE ACADEMY     74 02/15 - 6:00 PM @ Lakota East HS
Site / Contact Info
    District semifinal   #14   URSULINE ACADEMY     31
   
 
02/27 - 7:30 PM @ Lakota East HS
Site / Contact Info
   
         
      #3    MASON     70  
         
    #3   MASON   02/21 - 7:30 PM @ Lakota East HS
Site / Contact Info
 
        #25    MOUNT HEALTHY     24
      #26   MILFORD     24 02/15 - 7:30 PM @ Lakota East HS
Site / Contact Info
  District Final     #26   MILFORD     42
 Winner   03/03 - TBA
 @ Princeton HS
Site / Contact Info
     
         
      #9    WEST CARROLLTON     11  
         
    #1    BEAVERCREEK   02/21 - 6:00 PM @ Butler High School
Site / Contact Info
 
        #1    BEAVERCREEK     63
      #1   BEAVERCREEK     65 02/17 - 4:30 PM @ Butler High School
Site / Contact Info
    District semifinal   #17   SIDNEY     26
   
 
02/26 - 7:00 PM @ Butler High School
Site / Contact Info
   
         
      #16    PIQUA     18  
         
    #5   CENTERVILLE   02/21 - 7:30 PM @ Butler High School
Site / Contact Info
 
        #15    STEBBINS     20
      #5   CENTERVILLE     67 02/17 - 7:00 PM @ Troy HS
Site / Contact Info
03/07 8:00 PM
@ Kettering Fairmont HS
Site / Contact Info
Regional semifinal
 
      #5   CENTERVILLE     65


Princeton 1 District
 
       
         
  #1    LEBANON     58      
         
  02/20 - 6:00 PM @ Troy HS
Site / Contact Info
#7    TECUMSEH      
#8    NORTHMONT     67        
02/17 - 1:00 PM @ Troy HS
Site / Contact Info
#7   TECUMSEH     64      
#7   TECUMSEH     74   District semifinal    
    02/26 - 6:00 PM @ Troy HS
Site / Contact Info
 
 
 
#9    BUTLER     49        
02/17 - 2:30 PM @ Troy HS
Site / Contact Info
#9    BUTLER     31      
#12   EDGEWOOD     45        
  02/20 - 7:30 PM @ Troy HS
Site / Contact Info
#6   KETTERING FAIRMONT      
#6    KETTERING FAIRMONT     54        
02/17 - 4:00 PM @ Troy HS
Site / Contact Info
#6   KETTERING FAIRMONT     45      
#14   FAIRBORN     25     District Final  
      03/03 - TBA
 @ Princeton HS
Site / Contact Info
 Winner  
         
  #32    COLERAIN     13      
         
  02/20 - 6:00 PM @ Lakota East HS
Site / Contact Info
#1    LAKOTA WEST      
#31    WITHROW     9        
02/14 - 6:00 PM @ Lakota East HS
Site / Contact Info
#1   LAKOTA WEST     66      
#1   LAKOTA WEST     65   District semifinal    
    02/26 - 7:30 PM @ Lakota East HS
Site / Contact Info
 
 
 
         
  #18    MIDDLETOWN     36      
         
  02/20 - 7:30 PM @ Lakota East HS
Site / Contact Info
#15   LITTLE MIAMI      
#15    LITTLE MIAMI     41        
02/14 - 7:30 PM @ Lakota East HS
Site / Contact Info
#15   LITTLE MIAMI     52      
#20   ANDERSON     26        
       

Princeton 2 District
 
         
      #18    XENIA     41  
         
    #2    SPRINGBORO   02/21 - 6:00 PM @ Troy HS
Site / Contact Info
 
        #13    MIAMISBURG     35
      #2   SPRINGBORO     61 02/17 - 5:30 PM @ Troy HS
Site / Contact Info
    District semifinal   #2   SPRINGBORO     45
   
 
02/26 - 7:30 PM @ Troy HS
Site / Contact Info
   
         
      #4    WAYNE     73  
         
    #4   WAYNE   02/21 - 7:30 PM @ Troy HS
Site / Contact Info
 
        #11    TROY     41
      #10   SPRINGFIELD     33 02/17 - 6:00 PM @ Butler High School
Site / Contact Info
  District Final     #10   SPRINGFIELD     52
 Winner   03/03 - TBA
 @ Princeton HS
Site / Contact Info
     
         
      #27    ST URSULA ACADEMY     31  
         
    #10    FAIRFIELD   02/21 - 6:00 PM @ Sycamore HS
Site / Contact Info
 
        #10    FAIRFIELD     67
      #10   FAIRFIELD     52 02/17 - 11:00 AM @ Sycamore HS
Site / Contact Info
    District semifinal   #19   SETON     32
   
 
02/27 - 6:00 PM @ Sycamore HS
Site / Contact Info
   
        #30    WESTERN HILLS     10
      #2    MOUNT NOTRE DAME     72 02/17 - 1:00 PM @ Sycamore HS
Site / Contact Info
        #2   MOUNT NOTRE DAME     89
    #2   MOUNT NOTRE DAME   02/21 - 7:30 PM @ Sycamore HS
Site / Contact Info
 
        #24    OAK HILLS     35
      #23   LAKOTA EAST     25 02/17 - 3:00 PM @ Sycamore HS
Site / Contact Info
        #23   LAKOTA EAST     41